Shpërndaje
epa05877517 Portuguese soccer player Cristiano Ronaldo (L), his son Cristiano Junior (C), and his girlfriend Georgina Rodriguez (R) attend a naming event at Madeira's airport in Santa Cruz, Madeira island, Portugal, 29 March 2017. The Madeira International Airport was offically named to Cristiano Ronaldo Airport in honour to Cristiano Ronaldo who was born and raised on Madeira. EPA/GREGORIO CUNHA

Cristiano Ronaldo ka nisur pushimet e tij të nxehta me të dashurën e tij Georgina Rodriguez në Ibiza. Ylli i Real Madridit ka vetëm disa ditë që është bërë baba i dy binjakëve, nga një nënë surrogate, një vajzë dhe një djalë.

Por, portugezi duket se së shpejti do të pres në jetë edhe një fëmijë tjetër, shkruan The Sun. Kjo pasi e dashura e tij Georgina, ka treguar barkun e saj të fryrë gjatë një dite relaksi në një jaht në plazhet e Spanjës.

Ish-shitësja e “Prada” besohet të jetë pesë muaj shtatzënë me një vajzë nga superylli i Real Madridit. Këtë po e vërtetojnë edhe fotografitë e publikuara nga mediat britanike.

(gazeta-Shqip.com)