Shpërndaje

Me taka të larta ose edhe më të ulëta e praktike, me material lëkure, kamoshi ose edhe prej një materiali më të hollë, çizmet deri tek kyçi i këmbës “Ankle boots” do të jenë këpucët tuaja më të dashura të sezonit vjeshtë-dimër!

Fashionista, ose jo! Shfletoni galerinë dhe njihuni me modelet më trendy në qarkullim të këtyre këpucëve për vjeshtë! Ja se çfarë modelesh kemi përzgjedhur për ju!

/indeksonline/