Shpërndaje

Ndjesë vajza, por e zeza nuk do të jetë më në listën e ngjyrave të preferuara për vitin e ardhshëm. Në gardërobën e ‘must-have colors’ për 2018-ën nuk ka të zezë. Në vend të saj, ka tone dhe nuaca të forta, zgjedhje të zgjuara ngjyrash me shkëlqim, por edhe të buta si livando.

Para se të fillosh të kërkosh, hidhu një sy këtyre propozimeve që vijnë nga street style.

Kombinimet e mëposhtme sjellin 5 ngjyrat më të forta që do të dominojnë në 2018-ën.

Ah, si mund t’i veshësh? Këto modele nga street style do të të frymëzojnë. Mos harro aksesorët dhe ‘monochrome look’, ka shumë mënyra për të pasur këto tendenca të parezistueshme.

Portokalli

E verdhë

Livando

 

Neutrale

 

/revistaclass.al/