Shpërndaje

Vishni edhe në stilin tuaj, dhe do të jetë një mrekulli.

Pos çizmeve tepër të bukura dhe çantave, sezoni vjeshtor na sjell edhe një rrobë veshjeje më të bukur – pallton.

Disenjatorët çdo vit janë gjithnjë e më kreativë dhe, siç mund edhe të vërejmë, janë gjithnjë e më të thjeshtë në kreacionet e tyre, andaj tani vitrinat janë përplot me pallto elegante, të cilat secilës damë në çdo rast i japin dozë elegance.

Ngjyrat e preferuara të palltove këtë sezon do të jenë rozë paksa e mbyllët, e bardhë dhe bezhë, ngjyra e ullirit është e pashmangshme, por edhe e hirta dhe e zeza, të cilat në decenien e fundit janë të paevitueshme dhe gjithmonë në trend.

Gjithashtu dezeni me katrorë aktualisht është ndër më të popullarizuarit, që shumë shpesh do t’i shohim në damat me stil në muajt e vjeshtës, transmeton Telegrafi.

Më poshtë shikoni disa nga palltot më të bukura të cilat do t’i bartim gjatë vjeshtës!

 

You know who's gonna give you everything? Yourself. ?: @kettermichelle

A post shared by EVELYN KUNGLA (@evelynkungla) on

/telegrafi.com/