Shpërndaje

Kngëtarja shqiptare e dashur për publikun ka mahnitur me veshjen e saj për “Halloween”. Bëhet fjalë për shqiptaren me famë botërore, Dua Lipan. Ajo shfaqet e veshur kuq e zi dhe ku vlen të thuhet edhe pse ka dashur të duket e frikshme, Duan e duan të gjithë.Madje edhe faqja zyrtare e MTV ku “i shpreh dashurinë” Lipas.

“Wow, ti je gruaja e ëndërrave të mia” shkruan MTV. Dua gjithashtu është e nominuar në 3 cmime në MTV EMAs 2017 ku ju mund të votoni që ajo të jetë fituesja.

/lapsi.al/