Shpërndaje

Dimër i bardhë gjithandej. Ky sezon është dominues me të bardhën në modë, por nëse do vërtet të ndryshosh look dhe të dukesh trendy, investo në një palë çizme të bardha.

Dhe nëse nuk je e sigurt si t’i kombinosh, shiko këto stile të propozuara – dhe përgatitu të biesh në dashuri.

Në fotot e mëposhtme do të gjesh mundësi pa fund për t’i kombinuar çizmet e bardha, duke filluar që nga kombinimi elegant me çdo gjë të bardhë e duke shkuar deri te ngjyrat më të forta e më të ndezura.

Krijo më shumë stil këtë dimër me një veshje specifike, super chic dhe elegante.

Thyeje arsenalin e zi me çizme lëkure të bardha.

Ki më shumë guxim dhe provo në modë më shumë duke krijuar stilin tënd.

/revistaclass.al/