Shpërndaje

Krahas të gjitha tendencave të reja që moda përcjell çdo sezon, këpucët përbëjnë interesin kryesor të fashionisteve në gjithë botën… Që nga modelet, ngjyrat, teksturat e deri te emri i brandeve më luksoze, të gjitha elementet bashkohen për të sjellë pranë nesh trendin e zhvillimit të modes.

1

Çizmet mbi gju
Balmain; Të vështira për t’i veshur, super të thjeshta për t’u hequr

2

Balenciaga
$1,295

3

Takat e personalitetit
Rosie Assoulin $1,195 Nuk ka më taka të mbeshtura mbi rregullat e gjeometrisë! Viti 2017-2018 është viti i takave të personalizuara që bazohen në artin modern.

4

Marni
$980

5

Proenza Schouler
$995

6

Efekti Disko
Yves Saint Laurent $10K Këmbët tuaja shkëlqejnë si diamantet!

7

Marco de Vincenzo

8

Oscar de la Renta

9

Gjysmë-këpucët
Thembra jashtë! Pasi të rikthehet koha e ngrohtë në 2018, këto këpucë do të jenë sërish “in” dhe shumë të preferuara!

10

Fenti x Puma

11

Versace

12

Çizmet në ngjyrë të bardhë
Për një look më minimalist, këto çizme do të jenë trendi që do ju shoqërojë gjatë këtij dimri.

13

Stella McCartney

14

Çizmet Cowboy
Calvin Klein

15

/revistaclass.al/