Shpërndaje

Sfilata e Victoria’s Secret u mbajt sot në Shangai të Kinës, por nuk ka kaluar pa incidente.Disa modele dhe këngëtarja Katy Perry nuk u lejuan që të hynin shtetin kinez, por ndodhi edhe një e papritur në mes të shfaqjes.Modelja Ming Xi që po prezantonte një veshje u rrëzua teksa po ecte dhe vëmendja ishte vetëm tek ajo.Edhe pse ndihej keq, 28-vjecarja e kaloi këtë situatë duke qeshur dhe me ndihmën e koleges arriti të ngrihej për të vazhduar sfilatën.

  S

/lapsi.al/