Shpërndaje

Kapelja Beret është kthyer dhe falë Instagramit është më In se kurrë. Duket se të gjitha modelet, aktoret ,artistet, vajzat e famshme që influencojnë botën e modës e kanë nga një kapele të tillë në garderobën e tyre. Nga modeli klasik, e deri tek ai i lëkurës që u pa në shfaqjen e modës Dior Vjeshtë-Dimër 2017, trend që u përqafua menjëherë nga Rihanna, Bella Hadid etj, duket se kjo kapele franceze mund të vishet në një numër të pafund mënyrash. Nëse nuk jeni të sigurtë se si ta kombinoni beretën shfletoni fotogalerinë e mëposhtme !

beretetert

/living.al/