Shpërndaje

Blini që sot njërin ndër rrobat më të dashura për sezonin e dimrit!

Do të bindeni që xhemper-fustanet janë rrobë e pashmangshme për çdo sezon dimri! – transmeton Telegrafi.

Të ngrohtë, të këndshëm, – fustanet trendi janë gardërobë ideale gjatë muajve të dimrit kur dëshironi të dukeni joshëse, por njëherësh edhe që të visheni trashë.

Pa marrë parasysh a do ta vishni me çizme të gjata apo të shkurtra, kjo rrobë mode përshtatet me të gjitha.

Falë zgjedhjes së madhe të ngjyrave, mund të zgjidhni nuancat e preferuara dhe t’i përshtatni në njërën nga këto mënyra të cilat po jua prezantojmë në videon në vijim.

/telegrafi.com/