Shpërndaje

Të gjithë e dimë tashmë: streçet janë të rehatshme. Kjo është ndoshta edhe arsyeja pse shumë vajza i veshin ato me çdo gjë, me xhins, me funde, fustane etj. Po cilat janë tendencat e këtij dimri?

Ndërsa të gjithë janë të prirur për t’u ndier komodë – sidomos gjatë muajve të ftohtë të vitit – shumë nga ne nuk e kuptojnë se përveç të qenit rehat dhe ngrohtë, me streçe mund të dukesh edhe me stil dhe e veshur bukur njëkohësisht.

Çfarë po kërkon më shumë, të dukesh elegante apo jo?

Atëherë gjej një palë streçe dhe ndiq disa prej këtyre modeleve për t’u frymëzuar me kombinimet.

/revistaclass.al/