Shpërndaje

Fjala ombre vjen nga gjuha franceze dhe do të thotë “Hije”. Një ombre e bukur nuk sakrifikon stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë apo dhe më natyrore kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë model. Më poshtë do keni disa modele ombre për 2018.

2.jpg1.jpg19.jpg18.jpg

/lapsi.al/