Shpërndaje

Filluan të jenë të pranishme qysh në sezonin e vjeshtës për t’u bërë edhe më dominuese gjatë muajve festivë. Dhe janë akoma fjala e fundit e modës. Çizmet metalike.

Nëse nën këmbë po ndien këpucë të zakonshme, provo të ndryshosh këtë sezon dhe vish një palë çizme metalike. Janë ndër veshjet më të pëlqyera të blogereve të njohura, por edhe emrave më në zë të modës. Nëse nuk je e sigurt se si t’i kombinosh, atëherë ja ku janë disa frymëzime.

Kostum stil, me çizme metalike.

Edhe me çizme metalike, mund të veshësh ngjyra të ndezura, bluza të gjata dhe pantallona me printe.

Çizme metalike dhe lëkurë, kombinim i padiskutueshëm.

Edhe me pantallona të gjera me kuadrata.

Një kostum i thjeshtë me elemente të thjeshta.

Mos ki frikë për të qenë ‘mix and match’.

 

/revistaclass.al/