Shpërndaje

Ne të gjitha kemi të paktën një lloj fundi të zi në gardërobë dhe sa herë që nuk gjejmë atë që duam për të veshur, ai është çlirim. Kështu do të jetë edhe këtë pranverë. Natyrisht, vjen me modele të ndryshme dhe me materiale po ashtu të ndryshme.

Modelet e njohura të street style, në këtë album fotosh, kanë prezantuar disa kombinime të fundit, të cilat do të jenë IN këtë sezon.

Duke filluar që nga kombinimet klasike e deri në ato më ekstravagantet, në këto foto do të gjeni stilin tuaj.

/revistaclass.al/