Shpërndaje

Për pak ditë vjen 14 shkurti, dita zyrtare e dashurisë, por një pjesë të mirë të çifteve të cilët janë në një romancë i zë stresi për dhuratën perfekte që duhet të bëjnë.
Ja disa nga dhuratat më të bukura që mund ti bëni partneres tuaj:

1- Një aromë e mirë që do i kujtonte asaj dashurinë tënde për gjatë gjithë vitit

parfum.jpg

2-Një varëse me zemër e bërë vetë me dorë

var.jpg

3-Një palë vathë xhevahiri dhe ari

ari.jpg

4-Një çantë në formë zemre

canta.jpg

5-Kripëra të kuqe për banjë, janë shumë të shëndetshme

krip.jpg

6-Duhet një parfum Gucci

gucci.jpg

7-Bluza flet vetë, s’ka nevojë për koment

bluza.jpg

8-Kjo xhaketë do e gëzonte shumë nëse është e fiksuar pas Fashion

coat.jpg

9-Një byzylyk Cartier do ishte super fare

cart.png

10-Sa e bukur është kjo çantë, kush nuk do ta donte një të tillë

canta1.jpg

11-Vathë në formë zemre për një natë të bukur

/lapsi.al/