Shpërndaje

Jennifer Aniston ka pasur gjithmonë një pasion për dizajnin e brendshëm dhe këtë e ka shfaqur në shtëpinë e saj, të cilën e kishte blerë në 2011-ën.

Ish ylli i serialit “Friends” ka treguar brendinë e shtëpisë së saj për revistën Architectural Digest, e cila është e mbushur me materiale organike dhe ngjyra të tokës. “Bota e Vjetër takon Botën e Re” është shprehur Aniston për shtëpinë. Për aktoren nuk janë vetëm orenditë që ndryshojnë ambientin e brendshëm, mirëpo edhe gjësendet artistike dhe mënyra se si janë të vendosura.

Aniston jeton këtu me bashkëshortin Justin Theroux.

 /lapsi.al/