Shpërndaje

Pranvera po troket dhe sigurisht duhet të bëjmë gati garderobën për tu dukur sa më trendi. Dhe  shtëpitë e modës na sugjerojnë tendencat duke nisur nga ngjyrat,e zeza deri tek transparenca.

Më poshtë ju sjellim disa nga trendet.

Rikthimi i Gianni Versace, në përkujtim të stilistit, ikona të Vogue në veshje.

1.PNG

Fustanet e shkurtër të Saint Laurent, sensualitet…

2.PNG

Luani me ngjyrat e ëmbla

3.PNG

Sezoni i veshjeve transparente

4.PNG

/INTV.AL/