Shpërndaje

Julia Roberts para disa ditësh është parë në rrugët e New Yorkut teksa merrte pjesë në xhirimet e filmit “Ben Is Back”.

Paparacët arritën të shkrepin disa fotografi dhe u ndanë shumë të kënaqur me transformimin e aktores.

Ajo ka vendosur të rifreskojë paraqitjen para fundit të vitit dhe këtë e ka bërë me lehtësi duke ndryshuar stilin e flokëve, por edhe ngjyrën e tyre.

Ish-biondina 50-vjeçare ka shkurtuar paksa flokët teksa ka ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe.

Reagimi i fansave është i shkëlqyeshëm dhe të gjithë mendojnë se ky vendim i aktores i ka sjell freski në pamje.

Prerja e flokëve u komentua edhe nga shumë stilist të famshëm të modës, të cilët e vlerësuan se kjo dukje do të jetë trend për vitin 2018.

Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe në projekte të tjera filmike, të cilat do t’i shohim në ekranet e mëdha të kinemave.

Si po ju duket me këtë stil të ri Julia Roberts? /Telegrafi/