Shpërndaje

Nëse qëllimi yt për vitin 2018 është të ndihesh më elegante edhe me veshjet e zyrës, për këtë editorët e modës propozojnë disa variante. Veshjet e preferuara, perfekte për punë, janë më të thjeshta nga sa mund ta kesh menduar.

Janë zgjedhje të këndshme, të rehatshme dhe me stil – gjithçka që mund të kesh kërkuar nga një dizajn mode.

Hidhui një sy këtyre veshjeve me stil dhe gjej mes tyre disa opsione.

Është gjithmonë koha e duhur për të rifreskuar veshjen e zyrës.

Fustan me vija

Fustan i gjatë me printe

Fustan rrobëdeshambër

Velvet

Fustan – këmishë

Me lule

Klasik, me pika

Minimalist casual

Fustane me jakë të bardhë

/Revista Class/