Shpërndaje

Të gjithë ata që punojnë në ambiente krijuese, janë mësuar t’i kenë xhinset pjesë të gardërobës së tyre të përditshme, por për zyrtaret në botën e korporatave, xhinsi është përgjithësisht i lejuar vetëm në fundjavë. Megjithatë, rimendojeni dhe njëherë sepse ketë herë ju kemi sjellë zgjidhjen për mënyrën se si ta keni luksin për të veshur xhinsin edhe në ambientet me një kod veshjeje.

Nëse e kombinoni në mënyrën e duhur, do të dukeni po aq elegante dhe chic, sa çdo të dukeshit me një fund tjetër, jo në material xhins.

Këtu gjeni 5 ide kombinimesh, që do të ishin mëse të përshtatshme për çdokënd.

1

E hënë

2

E martë

3

E mërkurë

4

E enjte

5

/revistaclass.al/