Shpërndaje

Xhinset cropped janë edhe këtë vit hot dhe mund t’i kombinoni me gjithçka. Plus që tregojnë bukur në çdo formë trupore. Ato mund t’i vishni në shëtitjen apo kafen e paradites, daljen e darkës, akoma edhe në punë, mjafton t’i kombinoni në mënyrën e duhur.

Më poshtë do të gjeni disa mënyra për të veshur xhinset tuaja cropped këtë pranverë dhe verë, që nga mëngjesi deri në mbrëmje.

Me loafers ose atlete gjatë shëtitjes.

Me block heel mules ose lace-up flats në punë.

Me sandale ose këpucë me takë të lartë darkave.

/revistaclass.al/