Shpërndaje

Nëse dëshironi të vini në pah seksipilitetin, le t’ju varet pak nga supet, ndërkaq nëse jeni adhuruese e stilit më të rehatshëm, vishni me xhinse të ngushta dhe me çizme të shkurtra.

Poncho” është një veshje spanjolle, si lloj batanije prej leshit, por që e hasni në materiale të ndryshme.

Mund t’i kombinoni me çizme të shkurtra apo të gjata, mirëpo bukur shkojnë edhe me këpucët me taka.

Sigurojeni këtë pjesë efektive të gardërobës dhe do të jeni në trend, transmeton Telegrafi. 


 /Telegrafi/