Ballina Moda Kombinimet e jashtëzakonshme të ngjyrave të pranverës 2018; zgjidhni tuajën (FOTO)

Kombinimet e jashtëzakonshme të ngjyrave të pranverës 2018; zgjidhni tuajën (FOTO)

978
0
Shpërndaje

Një gjë është e sigurtë! Këtë pranverë do të shpërthejnë ngjyrat…Nga më të fortat te ato pastel! Ju duhet vetëm pak guxim që, kur të çelin lulet, të jeni të veshura si asnjëherë më parë…

DESKTOP colori blogger scandinave
E kuqe e fortë, portokalli, e kaltër, e gjelbër…dhe këto janë vetëm bazat, sepse nuancat do të jenë të gjitha! Pra, me pak fjalë, edhe pak ditë dhe do të shkëlqeni ne ngjyra. Garderoba juaj do të marrë pamjen e një kopshti tulipanësh.
Po ju tregojmë përmes fotografive të mëposhtme, disa nga veshjet casual më trendi që do të shihni gjatë stinës që po afrohet./LIVING

LOOK1 800x599

LOOK2 800x599

LOOK3 800x599

LOOK4 800x599

 /living.al/