Shpërndaje

Harroni buzët e fryra, mesa duket edhe epokës së operacioneve po u vjen fundi.

Wine Lips është trendi i make up të cilin mund të vendosni shumë lehtë edhe në shtëpi.

Por gjatë 2018 duhet t’i besoni edhe ngjyrave të forta si e kuqja apo roza.

Por tendencë do të jenë edhe ngjyrat e errëta.

Ngjyra e purpurt, buzëkuq me hije kumbulle dhe do të dukeni shumë elegante.

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

buzet.PNG

1.jpg

/intv.al/