Shpërndaje

Të dielën mbrëma, shtëpia e modës Dolce & Gabbana prezantoi një koleksion përrallor ! “Sekrete dhe Diamante” përfshinte veshje të përshtatshme vetëm për evente dhe ceremoni e këto të fundit u prezantuan jo nga modele të vërteta, por pjestare të familjeve mbretërore!
Lady Kitty Spencer
Kitty është mbesa 27-vjeçare e princeshës së ndjerë Diana dhe ajo dukej si mishërimi modern i hallës së saj.
Kitty është gjithashtu ylli i fushatës së reklamave të vitit 2018 për koleksionin e Dolce & Gabbana Pranverë / Verës

katuier
Lady Violet Manners
Violet është vajza e madhe e e Dukës dhe Dukeshës së Rutlandit.
Ajo dhe motrat e saj janë përshkruar si Kardashianët anglezë.

motratt
Lady Alice Manners është vajza e dytë dhe veç modelingut si pasion, ajo është socialoge .
Eliza Manners më e vogla nga motrat

lete5t

/living.al/