Shpërndaje
Ushtrimet që mund të rezultojnë me një bark të sheshtë dhe bel të theksuar, mund t`i kryeni edhe në shtëpi.

Mjaftojnë 10 minuta që ju të arrini qëllimin tuaj, shkruan Indeksonline.

Më poshë iu sjellim videon 10 minutëshe:

/lajmi.net/