Shpërndaje

Vera, është stina e preferuar e çifteve për t’u martuar. Më shumë stresohen në një ceremoni martese, të ftuarit se çfarë do të veshin sesa vetë nusja dhe dhëndri. Dhe me të drejtë në fakt, pasi meqë dikush të ka ftuar në dasmë, duhet ta respektosh me një veshje dinjitoze. Vajzat e kanë më të vështirë të zgjedhin në fakt, por sot përmes këtij artikulli do t’ju japim disa ide, se çfarë fustanesh të vishni nëse keni një dasmë këtë verë.

Sateni do të dominojë këtë verë, dhe vajzat në përgjithësi duken elegante me një copë të tillë. Hidhini një sy sugjerimeve, dhe më pas do të na falenderoni!

/revistaclass.al/