Shpërndaje

Çdo sezon karakterizohet nga trende të reja, dhe nëse disa prej tyre veniten po brenda atij sezoni, shumë tendenca të tjera u mbijetojnë kohës! Me këtë fenomen ndoshta jeni përballur dhe vetë, kur keni blerë diçka vetëm se ka qenë IN për momentin, por pak khë më pas nuk keni mundur ta vishni më, sepse thjesht do të dukeshit shumë OUT ! Megjithatë prurjet e reja të verës 2018 nuk janë nga ato trende që dalin menjëherë nga moda, ndaj bëni mirë të përqafoni ato të cilat ju përfaqësojnë mësë miri.
Çantat rrjetë

tendnde
Bluzat që zbulojnë një shpatull

bukbueu
Takat e ulëta (Kitten Heels) klikoni në këtë link për të parë disa kombinime me këto taka
Fund+Bluzë/ Bluzë+Pantallona- kostum Printe të njëjta

modda
Pikat
Çantat plastike

pikakter
Vishini të gjitha ngjyrat e ylberit
ESPADRILLES – KËPUCËT E KASHTËS
FUSTANET ME KOPËSA

gingjew
ÇANTAT E VOGLA

 

/living.al/