Shpërndaje

Të gjithë janë duke menduar për plazhin në këto ditë të nxehta. Një prej gjërave më të rëndësishme të verës janë rrobat e banjës. Të gjitha vajzat e kanë të vështirë t`i zgjedhin dhe problemi është se nuk janë asnjëherë mjaftueshëm. Na pëlqejnë t`i kemi të gjitha stilet, por ato që nuk duhet të mungojnë dhe që do t`ju bëjnë të dukeni shumë në formë janë rrobat e banjës stil vintage. Më poshtë po ju sjellim disa modele, nga të cilat mund të frymëzoheni për të zgjedhur të preferuarat tuaja.

1

Yamamay

2

Stories

3

Lazzari

4

Calzedonia

5

My Theresa

6

HM

7

My Theresa

8

My Theresa

9

Mimi a la Mer

10

My Theresa

11

Solo Blu

12

 

/revistaclass.al/