Shpërndaje

Plazhi për shumë njerëz ka nisur, ndërsa shumë të tjerë janë duke menduar dhe duke planifikuar pushimet. Kur vjen puna te plazhi direkt na shkon mendja te rrobat e banjos, modeli, ngjyra, cilat janë trendet e momentit dhe se cili na përshtatet më shumë. Ne po ju sjellim disa prej modeleve më të preferuara nga VIP-at, që janë trendi i verës 2018 dhe që janë padyshim modelet më sexy të rrobave të plazhit. Ju mund t’i blini ose të frymëzoheni nga vajzat e famshme për të bërë një palë me porosi.

 

1

Lais Ribeiro
E veshur me Tropic of C nga Candice Swanepoel.

 

2

Bella Hadid 
Gjatë pushimeve në Mykonos ka zgjedhur një kostum nga Fae.

 

3

Emily Ratajkowski
Ka zgjedhur një kostum blu dhe e ka kombinuar me kapele dhe syze të bardha.

 

4

Demi Lovato
Një zgjedhje e goditur edhe kjo e Demi Lovato-s.

 

5

Rosie Huntington-Whitley
Ka zgjedhur këtë kostum për të bërë publike shtatzëninë e saj.

 

6

Emily Ratajkowski
Duket shumë sexy me këto rroba banjo trup.

 

7

Kylie Jenner 
Duket shumë sexy me këtë kostum të kuq dhe na sjell ndërmend Baywatch.

 

8

Bella Hadid 
Sërish Bella Hadid, por kësaj radhe me një palë rroba banjo të zeza.

9

Rosie Huntington-Whiteley
Kjo prerje është padyshim një trend në rrobat e banjos.

10

Kim Kardashian
Kim duket shumë në formë me këtë kostum nga koleksioni Kanye’s Life of Pablo.

11

Kourtney Kardashian
E veshur me kostumin e plazhit nga Agent Provocateur.

12

Irina Shayk
Duket mahnitëse me këtë kostum nga Missoni, që e ka kombinuar edhe me pjesën tjetër të veshjes.

13

Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin 
Jenner e veshur me She Made Me, ndërsa Baldwin me ACACIA.

14

Alessandra Ambrosio
Frymëzues ky kombinim i rrobave të banjos me vathët dhe syzet.

15

Rihanna 
Pasi keni marrë ngjyrë, e bardha duket fantastike në trup.

16

Beyonce
Ka zgjedhur një kostum shumë sexy nga Stella McCartney.

17

Ciara 
Duket e mrekullueshme me këtë kostum të verdhë nga Topshop