Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përsëri është kthyer në bionde, shkruan “Zeri.info”.

Ajo javë më parë kishte lyer flokët e saj me ngjyrë të kuqe, gjë që e ndryshoi tërësisht pamjen e saj.

Por, së fundmi Rita është bërë përsëri bionde, është rikthyer në pamjen e saj, shkruan më tutje “Zeri.info”.

Por, përveç këtij ndryshimi, Rita ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, gjë që ka ndezur rrjetin.

 

Ajo shfaqet para një pasqyre mjaftë provokuese dhe joshëse në të njëjtën kohë.

Për më shumë, shikoni fotografitë e Ritës. /ZËRI/

Image

 

/zeri.info/