Shpërndaje

Shpesh herë nuk iu kushtohet rëndësisa e duhur por perdet e dhomës së ndenjies apo dhomave të gjumit, mund të ndikojnë në humorin tonë ndërsa kalojmë orë në shtëpi. Sidomos gjatë verës, por janë po aq të rëndësishme edhe gjatë dimrit, shtëpia ka nevojë për dritë dhe këtë mudn ta shtojnë edhe më perdet pastel, të modeleve më të thjeshta.

pastel turquoise accents

Mos e ngarkoni shtëpinë me objekte të panevojshme, mjaftojnë perdet e ‘qeshura’ dhe shtëpia do të duket krejt e re. shikoni disa modele që po sjellim sot në Living.

9 pastel curtain 600x400

32489672 933287733511565 7014714830355431424 n

32627645 933287726844899 1631111064420614144 n

32669004 933287843511554 68667945718382592 n

32764898 933287796844892 4358326060845105152 n

/LIVING.AL/