Shpërndaje

Ok, është fundjavë. Të pëlqen të rrish sa më gjatë nën çarçafë, por edhe kur bëhesh gati të dalësh, pasi kujtohesh se ke një ditëlindje, nuk ke ç’të veshësh (si gjithmonë). Një shikim i shpejtë në gardërobë, një shopping urgjent apo një veshje ç’të të dalë përpara, vështirë ta vendosësh. Qoftë natë festive apo romantike, qoftë edhe përditshmëri — varet nga rasti – me siguri do të doje ta zgjidhje shpejt edhe këtë pjesë (sa pa ndërruar mendje për të mos dalë).

Mos harro, këto ditë vere dhe kryesisht fundjavat, janë ditët e tua, ditët pushim, kështu që është koha të festosh dhe të mos mendosh shumë për veshjen. Nëse do të dukesh chic, nuk ka asnjë dyshim që këto modele do të ta sigurojnë këtë, por me siguri ke për qëllim edhe të ndihesh rehat, mbi të gjitha.

That French Feeling ?? . Who else is with France at the World Cup?

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

 

Në këto propozime veshjesh, kemi pasur parasysh disa raste festash, sezonin e nxehtë, por edhe përditshmërinë street style.

Dhe ja ku janë disa propozime që, me siguri, do t’ju bëjnë të shkëlqeni gjatë fundjavës.

Shikoni cilat janë veshjet që vajzat e njohura kanë zgjedhur të veshin në fundjavë dhe binduni që veshjet me stil janë ato që ju përshtaten më shumë me karakterin dhe rehatinë.

/revistaclass.al/