Shpërndaje

Dhe derisa shumica nesh kemi problem se çfarë të veshim në mëngjes, e aq më shumë që të ndërrojmë rrobat disa herë në ditë, yjeve të Hollywoodit jo rrallë e kanë pjesë të punës të cilën e bëjnë gjithsesi mirë, transmeton Telegrafi.

Njëra ndër damat e cila është inspirimi i parë kur është fjala për stilin e përditshëm gjithësi është aktorja Olivia Munnit kombinimet e modës së të cilës me kënaqësi i bartin në të gjitha rastet.

?NYC

A post shared by Olivia Munn (@oliviamunn) on

Edhe pse bukuroshja Olivia për tepihun e kuq gjithmonë duket perfekt e rregulluar, këtë herë po ndajmë kombinimet e saj më pak formale.

Aktorja e bukur adhuron ngjyrat, gjë që mund të shihet edhe në kombinimet e saj të larme bashkë me stile të ndryshme.

Kombinezonin, si njëri ndër favoritet kryesore të sezonit, Olivia do ta kombinojë për variante ditore dhe të mbrëmjes.

Në galeri ju presin 10 veshje më të mira të cilat me siguri do t’ju shërbejnë si inspirim.

/Telegrafi/