Shpërndaje

Tashmë kemi shkruar për atë se si xhinset sërish po kthehen në modë, pas disa viteve por edhe euforia në botën e modës çdo ditë është gjithnjë e më e madhe.

Pos xhinseve, janë në modë edhe fustanet nga materiali teksas, fundet, jelekët, çantat…

Dhe, krahas verës së nxehtë, ne ju rekomandojmë disa kombinime të veshjeve me xhinse të shkurtra, transmeton Telegrafi.

1

Trendi i rrugeës, me mëngë të gjata të këmihsës dhe çantë mbi shpatulla

2

Me këmishë të bardhë, kombinim i shkëlqyeshëm!

3

Stili boho, me tunikë të gjerë, me lara

4

Me pjesën e sipërme të rrobave të banjës Është e mjaftueshme!

5

Kombinoni xhinset e shkurtra me top-sandalet

6

Nuk ka rëndësi të jetë krejtësisht nga materiali teksas. Zgjidhni ato pjesë me aplikacione

7

Dhe, natyrisht, ngjyra të tjera teksas. E bardha, në kombinim me rrobat e tjera të zeza, përshtatet në mënyrë të përsosur.

/Telegrafi/