Shpërndaje

Padyshim që vera është stina më e mirë për të reklamuar trupin; planet për pushime janë duke u bërë, mirëpo a jeni vërtet të gatshme për të dalë në plazh në rroba banje.

Nëse brengoseni për ata “5 kg të tepërt” po ju sjellim videon me ushtrime të shkëlqyeshme dhe efikase të cilat vithet dhe këmbët tuaja do t’i çojë në top formë.

Nëse ndani në çdo të dytën ditë nga 10 minuta – rezultatet janë të garantuara, transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/