Shpërndaje

Çdo fans i Gigi Hadid mund t’ju tregojë që është vetëm një modele? Jo, është një modele që çdo sezon prezanton trendet, është frymëzim, është një guru stili. Ajo gjithmonë bën zgjedhje të mëdha e të guximshme, kur është fjala për botën e fashionit, sidomos për të nxitur moshataret e saj, vajzat e reja, të kërkojnë një stil të ri, modern dhe unik në të njëjtën kohë. Është Gigi ajo që duhet të falënderojmë për disa prej trendeve që tashmë janë bërë popullore në çdo sezon. Dhe nëse do t’i hidhni një sy këtij kolazhi, me siguri, do na jepni të drejtë – varet nga ju.

1. Çantat e shpinës

2. Çizmet kamosh

3. Palltot e bardha

4. Xhaketat e errëta xhins

5. Këmishat e gjata

6. Xhupat Bomber

7. Balerinat

8. Fustani – këmishë

9. Stili i viteve ’90

10 Çantat ‘Bucket’

11. Pardesytë me krahë të hapur

12. Golfi

/revistaclass.al/