Shpërndaje

Nëse keni nevojë për një palë syze optike, është koha për t’i zgjedhur ato! Sepse nuk janë vetëm të nevojshme! Janë aksesori must i këtij sezoni prag vjeshte. Dizajnerët kanë nisur të punojnë për koleksionet e reja Vjeshtë/Dimër 2018-të, sepse kërkesat po arrijnë kulmin.

Gucci e bëri i pari dhe modelet e syzeve të lançuara nga kjo markë janë më popullore se kurrë. Të preferuarat e vajzave, ky model optik do të ndryshojë dukshëm pamjen tuaj, më shumë se të gjithë aksesorët e tjerë të marrë së bashku, si çanta, këpucët, bizhuteritë, etj.

Shitësit kanë parë një rritje të numrit të blerësve të syzeve optike dhe kjo po konfirmohet edhe në blerjet online. Kërkesat janë si për markat luksoze, po aq sa edhe për ato të zakonshmet. Mjafton, t’i keni me vete.

Përveç një vështrimi më joshës se kurrë, ju do të dukeni më stylish se asnjëherë në jetën tuaj. Jeni gati që bashkë me ne të qëndroni në optikën e tyre? Ne po sjellim sugjerimet e para…

 /revistaclass.al/