Shpërndaje

U bë e njohur si e dashura e reperit të mirënjohur, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo dhe Majk nga lidhja e tyre e skurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Sot, Majlinda është veshur e rregulluar kaq bukur për festën e Fitër Bajramit.

Ajo ka dalë bashkë me djalin e saj, e që të dy ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/