Shpërndaje

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe ën rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/