Shpërndaje

Këngëtari Naser Berisha, për vite me radhë ishte një nga zërat më të dëgjuar në vendin tonë, shkruan “Kosovarja”.

A ju kujtohet hiti “Do të doja”, i kënduar nga Berisha? Kjo, ishte kënga e zemres për shumë njerëz.

Sot, Naser Berisha është larguar dukshëm nga skena muzikore dhe mbetet pranë atyre që e pëlqejnë vetëm përmes rrjeteve sociale, ku poston foto kohë pas kohe, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari aktualisht gjendet për pushime në Egjipt bashkë me të shoqen.