Ballina Authors Postimet nga AJO

AJO

1575 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

Mos dilni në plazh pa i bërë këto gjëra për flokët

Diell, det, plazh dhe erë: janë kushtet ku qetësohemi gjatë pushimeve. E njëjta gjë ama duhet thënë dhe për flokët tanë.Ekspozimi i gjatë në...