Ballina Authors Postimet nga AJO

AJO

1592 POSTIME 0 COMMENTS

MUST READ

I tregoi gjyshes që burri i saj po e tradhëtonte, ajo...

Të moshuarit janë plot me urtësi dhe përvoja jetësore, për këtë arsye është më se e vlefshme ti dëgjoni fjalët dhe këshillat e tyre. Urtësia...