Moda

Ballina Moda

Asnjë postim

MUST READ

Paris Fashion Week, veshjet më të bukura (Foto/Video)

Gjatë kësaj jave magjike në Paris, ku u ndërthurën bukur moda dhe fantazia, gjithçka kaloi jo pa lënë gjumrë. Shtëpia e modës Christian Dior...