Moda

Ballina Moda

MUST READ

Rita Ora dhe Dua Lipa i tregojnë botës flamurin e Shqipërisë...

Dy futbollistët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë yjet që tërhoqën mbrëmë vëmendjen e të gjithëve, të shqiptarëve, të serbëve, të mediave të huaja...