Nëna

Ballina Nëna

Asnjë postim

MUST READ

Ilaçi popullor kundër ftohjes dhe inflamacionit të fytit!

Kombinimi i këtyre dy përbërësve lufton fuqishëm ftohjen dhe infeksionet bakteriale të fytit. Hudhra ka cilësi të fuqishme antibakteriale dhe antiinflamatore, ndërkaq menta hap rrugët...