Shëndeti

Ballina Shëndeti

MUST READ

Raffaello në shtëpi

Përbërësit: 2 dcl ujë 450 gr sheqer 1 margarin 200 gr kokos 400 g qumësht pluhur 100 gr lajthi Përgatitja: Uji dhe sheqeri vlohen,i qitet margarina dhe përzihet deri të shkrihet margarina. E...

Lëngu që shkrin dhjamin