Showbiz

Ballina Showbiz

MUST READ

Vini re! Këto janë 5 ngjyrat që u shkojnë bruneve [FOTO]

Biondet mund të jenë të afta të kapin dritën, por brunet kanë flokët më të parur dhe me shkëlqim. Brunet janë më me fat kur...