Showbiz

Ballina Showbiz

Asnjë postim

MUST READ

Rita Ora me motrën Elenën kafe në Tiranë

Sot gjatë ditës Elena Ora, motra dhe menaxherja e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka postuar një foto në Facebook. Aty shihet bashkë...

A warming animal rescue story