Speciale

Ballina Speciale

Asnjë postim

MUST READ

Rizoto me Kërpudha dhe Bizele

200 gr oriz 1 kokërr qepë (e vogël) 100 ml verë e bardhë ujë (i valuar) 50 gr bizele 50 gr kërpudha 20 gr djathë parmixhano 4 lugë gjelle vaj ulliri Skuqim kërpudhat...